Hakkımızda

ONSEVA temelleri 1956 lar da İbrahim Kenanlar tarafından atılan 65 yılı kuyumculuk sektöründe ardında bırakan bir aile şirketidir. 2015 yılına kadar markası Recep Kuyumculuk olarak devam etmiştir. Şu anda 3. Nesil tarafından yönetilen şirketimiz 2009 yılında mücevher üretimine başlamış ve 2015 yılında Onseva markasını oluşturmuştur, Onseva genç, dinamik, heyecanlı bir markadır. Geçmişten gelen tecrübesi ve günümüz trendlerine uygun ürün yelpazesi ile gözde bir markadır.

Sektöründe her türlü ürünü üretebilecek hareket kabiliyeti ve birikime sahiptir, bu yüzden de Onseva marka tasarımlarının yanı sıra kişiye özel de sektörde sayısız ürün tasarlamıştır. Tasarlanan bazı örneklere de sosyal medya hesaplarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Onseva kadrosunda aktif olarak üç kişi Elmas & Pırlanta eksperliği yapmakta, mücevher üzerine özel eğitimli insanlar ile çalışmaktadır. Bu sayede ziyaretçilerine gerçek mücevher bilgilerini vermekte ve bu konuda danışmanlık yapmaktadırlar.

Onseva olarak 2022 Yılından itibaren tasarımlarımızı ihracat yolu ile bütün dünyaya satmaya başladık, Onseva yı tercih eden ülkelerden en önde gelenleri Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Japonya, İsviçre, Hollanda, Fransa ,Avusturya, Singapur, Yeni Zelanda, Avustralya, gibi birçok ülke vardır.

E- ticaret yapmaya başladığımızdan bugüne onseva.com dan ,pazar yerlerinden veya sosyal mecralardan bize ulaşan her müşterimize mağazamızda bizi ziyaret etmiş bir misafir gibi düşünüp aynı kalite de hizmeti vermeyi de şiar edindik. Bu arada sözü geçmişken bize Trendyol, Hepsiburada, ve Etsy den de ulaşabilirsiniz, uzun zamandır pazaryerlerinde de faliyet göstermekteyiz, daha yazacak çok şey var ama bu kısmı daha fazla uzatmadan en içten temennimizi sizlere iletelim;

Umarız sizlerle de bir gün yolumuz kesişir ve hayatı daha anlamlı kılan paylaşımlarda bulunuruz, şimdiden sitemize de olsa ‘’ne iyi ettiniz de geldiniz’’ mağazamızda da yüz yüze görüşmek dileği ile…